Срібний кулон Скорпіон - підвіска зі срібла 925 проби (33 х 20 мм, 4.5 г)

1 899 ₴
- Під замовлення
- Код: п-84
Відправка з 25 квітня 2026+380 (66) 225-71-34
- +380 (93) 246-78-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива оригінальна підвіска у вигляді натуралістичною фігурки скорпіона.
Параметри кулона:
- Срібло 925 проби.
- Середня вага 4,5 г (+/-0,3 г).
- Розміри 33 х 20 мм.
- Отвір в вушку 6 х 4 мм.
- Виготовляється у Харкові.
- Кулон з пробою та биркою.
Скорпіон — небезпечне із-за свого отруйного жала комаха. З ранніх часів скорпіон став не тільки символом смертельної загрози, але й правдивості. Для астрології скорпіон — сьомий знак Зодіаку, сонце проходить його з 23 жовтня по 21 листопада; його зірка: Антарес. Традиційна символіка астрології асоціює зі скорпіоном такі поняття, як виражене чоловіче начало в сексуальності, руйнування, окультизм, містицизм та осяяння. У стародавньому Єгипті зв'язувався з зціленням та відродженням після смерті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Амулет, Знаки зодіаку |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 899 ₴

