Срібний Тризуб в Сонці двосторонній кулон зі срібла 925 проби (⌀24 мм, 4.5 г)

1 800 ₴
- Під замовлення
- Код: П-1123
Відправка з 11 травня 2026+380 (66) 225-71-34
- +380 (93) 246-78-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонній підвіс зі срібла з українським Тризубом у сонці. Зображення в двох боків однакове. Відмінна якість. Фото й опис відповідає реальному виробу, який Ви отримаєте.
Параметри кулона:
- Срібло 925 проби.
- Середня вага - 4,5 г (+/- 0,3 г).
- Діаметр - 24 мм.
- Довжина з вушком - 32 мм.
- Розміри вушка - 6 х 3,5 мм.
- Зроблений у Харкові, Україна.
- З пробою та биркою.
Наш сайт: mera-shop.com
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Амулет, Патріотичний |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
- Ціна: 1 800 ₴


